Zie groter
4WE10AV
HP EliteBook 830 G6 QC Intel Core i5-8350U 1.70GHz, 8GB DDR4, 250GB SSD Nvme, 13" FHD, US Qwerty, Win 11 Pro
20 Producten op voorraad
HP EliteBook 830 G6
Processor: Inel Core QC i5-8350U 1.70GHz
Geheugen: 8GB DDR4
HardeSchijf: 256GB SSD M2 Nvme
Beeldscherm: 13'' 1920x1080
Keyboard: US Qwerty
OS: Win 11 Pro
Garantie: 36 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel:+31850203750
[email protected]
[email protected]
20 Producten op voorraad
4WE10AV
Refurbished
e HP EliteBook 830 is speciaal ontworpen voor mensen die vaak onderweg zijn en is een uitstekend beveiligde en goed te beheren pc met krachtige samenwerkingstools, waardoor ondernemingen nog productiever en zowel onderweg als op kantoor goed beveiligd kunnen zijn.
- Windows 11 Pro 64
- Intel® Core™ i5-8265U met Intel® UHD Graphics 620 (1,6 GHz, tot 3,9 GHz met Intel® Turbo Boost-technologie, 6 MB cache, 4 cores)
- 33,8 cm (13,3 inch) FHD IPS ontspiegeld WLED-backlit
- 8 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 8 GB)
- 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP EliteBook 830 G6 |
| Processor : | Inel Core QC i5-8350U 1.70GHz |
| Aantal cores : | 4 |
| Threads : | 8 |
| Klokfrequentie : | 1.70 GHz |
| Maximale turboklokfrequentie : | 3.60 GHz |
| Interne geheugen : | 8GB DDR4 |
| Opslag : | 256GB SSD M2 Nvme |
| Videokaart : | 13'' 1920x1080 |
| Beeldverhouding : | 16:9 |
| Video uit : | HDMI, Thunderbolt 3, Wireless Display (WiDi) |
| Besturingssysteem : | Win 11 Pro |
| Breedte : | 310,4mm |
| Lengte : | 229,3mm |
| Gewicht : | 1,33kg |
| Garantie : | 36 maanden |
| EAN : | 0193015255517 |
